ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14011037
nr 1401 1037
Nyrokoko, 1800-tal, förgylld, 213x92 cm
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:09:09
31/5 18:58:09
- Klassiska
31 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.